• челични цевки
  • 31
  • 30
  • 33

# Икона рекламирање

Нашите главни производи, вклучувајќи скеле цевки, челични цевки ERW, шупливи делот квадратни цевки, пред поцинкувани челични цевки, топло поцинкуван натопи челични цевки, ГИ / GL калеми, PPGI / PPGL калеми, Брановидни покривни лист, агол челик бар и многу други специјални Вид на челични цевки итн годишен извоз е повеќе од 100.000 тони.
За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Online Chat !