за нас

еден

Тијанџин Anxintongda челични цевки Група копродукции, Ltd е лоцирана во Тијанџин Индустриска зона - индустрија парк Daqiuzhuang, Jinghai Каунти, Тијанџин Сити, Кина, е специјализирана за производство на челични цевки, цевки и калеми за градба. Нашата фирма располага со површина од 50000 метри квадратни, годишен производствен капацитет од 500.000 тони

Нашата компанија има комплетна и научни управување со квалитет system.For челик серија на производи, имаме шест подружница фабрика, вкупно 14 автоматско заварување линија, месечен капацитет на производство е повеќе од 40000 tons.We исто така, имаат 4 галванизација линија за производство и две меѓународната трговија компанијата.Реализацијата Тијанџин Fangya Меѓународниот копродукции, Ltd е еден од нив.

 

 

Нашата компанија се опремени со професионална фабрика за преработка на поддршка на трговијата на извоз и да ги задоволи клиентите demand.Our производи се користат во згради, мостови, тунели, премини и други хоризонтална кофражни support.Our производи се продава добро во двата домашни и странски пазар, извоз во многу земји и региони. Нашите главни производи, вклучувајќи скеле цевки, челични цевки ERW, шупливи делот квадратни цевки, пред поцинкувани челични цевки, топло поцинкуван натопи челични цевки, ГИ / GL калеми, PPGI / PPGL калеми, Брановидни покривни лист, агол челик бар и многу други специјални Вид на челични цевки итн годишен извоз е повеќе од 100.000 тони.

Нашата компанија го следи политиката на "клиентите прво, да се залага за напредок", бизнис филозофијата, принципот на "клиентите прво" за поголемиот дел од клиенти со добар квалитет и најдобра услуга. Искрено би сакал да се воспостави заемно корисни деловни односи со клиенти од целиот свет во долг рок. Целиот персонал на нашата компанија добредојде на вас за вашиот доаѓа!

Telphone: 0086-22-68622106

Факс: 0086-22-83745870

Мобилен телефон: 0.086-18722321843 (Whatsapp / WeChat)

Е-пошта: ara@tjaier.com

 


WhatsApp Online Chat !