• TUB ÇELIKU
  • 31
  • 30
  • 33

# Icon reklamat

Produktet tona kryesore duke përfshirë tubave skela, tuba çeliku ERW, i uritur seksioni katror tub, tuba para galvanizuar Steel, Hot zhytur tuba çeliku e galvanizuar, mbështjellje GI / GL, mbështjellje PPGI / PPGL, fletë corrugated mbulim, bar çeliku kënd dhe shumë të tjera të veçanta tubat lloj çeliku etj eksporti vjetor është më shumë se 100.000 ton.
Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat !