Rreth nesh

një

Tianjin Anxintongda Steel Pipe Group Co, Ltd, është e vendosur në Zonën Industriale Tianjin - Daqiuzhuang Industrisë Park, Jinghai Qarkut, Tianjin City, Kinë, e specializuar në prodhimin e tub çeliku, tuba dhe mbështjellje për ndërtimin. Kompania jonë mbulon një sipërfaqe prej 50.000 metra katrore, kapacitet prodhues vjetor prej 500.000 ton

Kompania jonë ka një menaxhim të plotë dhe shkencor Quality system.For seri çeliku e produkteve, ne kemi gjashtë fabrika plotësuese, gjithsej 14 automatike linjës të prodhimit saldim, kapaciteti mujor të prodhimit është më shumë se 40.000 tons.We të ketë 4 galvanizing linjë të prodhimit dhe dy tregtisë ndërkombëtare company.The Tianjin Fangya International Co, Ltd është një prej tyre.

 

 

Kompania jonë e pajisur me fabrikë të përpunimit për të mbështetur tregtinë e eksportit dhe të plotësuar konsumatorët demand.Our produktet janë përdorur gjerësisht në ndërtesat, urat, tunelet, tombino dhe produkte të tjera support.Our horizontal formwork shesin edhe në tregun e brendshëm dhe të huaj, të eksportuar në shumë vende dhe rajone. Produktet tona kryesore duke përfshirë tubave skela, tuba çeliku ERW, i uritur seksioni katror tub, tuba para galvanizuar Steel, Hot zhytur tuba çeliku e galvanizuar, mbështjellje GI / GL, mbështjellje PPGI / PPGL, fletë corrugated mbulim, bar çeliku kënd dhe shumë të tjera të veçanta tubat lloj çeliku etj eksporti vjetor është më shumë se 100.000 ton.

Kompania jonë ndjek një politikë të "klientëve të parë, që të përpiqen për progres", filozofia e biznesit, "konsumatorët e parë" parim për shumicën e konsumatorëve me cilësi të mirë dhe shërbim më të mirë. Ne sinqerisht do të donim për të krijuar një marrëdhënie reciproke të dobishme të biznesit me klientët nga e gjithë bota në afat të gjatë. I gjithë stafi i kompanisë sonë të mirëpritur për ju për të ardhur tuaj!

Telphone: 0086-22-68622106

Fax: 0086-22-83745870

Mobile Phone: 0.086-18722321843 (Whatsapp / Wechat)

Email: ara@tjaier.com

 


WhatsApp Online Chat !